Hudba na svatbu

Hudba na svatbu může být pro někoho tak trochu oříšek. Jelikož se na svatebním večírku setkávájí nejen starší ročníky babičky, dědečkové, maminky, ale i kamarádi a děti, tak zde mohou vznikat generační názorové rozdíly, což může vyvolat přinejmenším špatnou náladu. Což ale určitě nechcete. Ze své zkušenosti vřele doporučuji hudbu na vaší svatbě střídat, tak aby si přišli na své všichni. Hudba na svatbu

V hudebním archivu mám více než 1000 největších hitů mnoha žánrů s převážným zaměřením na světové pop hity 60. - 90.let. K dispozici je ale i hudba současná a bohatý archiv českých a slovenských písniček.

Tato kombinace zajistí na vaší akci kvalitní zábavu. Je to léty praxe prověřené. Osvědčené známé hity roztančí všechny generace generací od dětí, teenagerů, přes rodiče až po prarodiče. Hudbu na svatbě se vždy snažím maximálně přizpůsobit vašim konkrétním přáním a daným okolnostem.

DJ na svatbu a hudba

Repertoár DJ na svatbu

V nabídce mám hity od legend jako jsou Michael Jackson, Madonna, ABBA, Boney M, Modern Talking, Roxette, Cher, Kylie Minoque, Ricchi e Povery, Snap, Depeche Mode, Simon and Gargunkel, Village People, Gypsy Kings, Erasure, Ricky Martin, East 17, Rick Astley, Beatles, Eurythmics, Bad Boys Blue a mnozí další.

Z novější hudby nabízím inteprety jako je Safri Duo, Kid Cudi, David Guetta, Lady Gaga, Rihana, Black Eyed Peace, Bob Sinclar, Robbie Williams, Morandi a spusty dalších.

Svatební hudba

Repertoár DJ na svatbu

Svatební hudbaZ českých a slovenských interpretů patří do mé nabídky Hana Zagorová, Michal David, Helena Vondráčková, Karel Gott, Stanislav Hložek a Petr Kotvald, Těžkej Pokondr, Petr Muk, Děda Mládek Ilegal Band, Václav Neckář, Ilona Csáková, Iveta Bartošová, Nightwork, Xindl X, Kabát, Miroslav Žbirka, Holki, Lucie Bílá, Waldemar Matuška, Michal Tučný, Petr Novák, Peter Nagy a mnozí další.

Pro klidnější akce nebo starší generaci je možné zařadit interprety, jako jsou Karel Zich, Triky a pověry, Honza a František Nedvědovi, Jakub Smolík, Věra Martinová, Naďa Urbánková, Petr Spálený, Brontosauři, Petr Rezek, Rangers, Keks, Petra Černocká, Karel Černoch a podobně.

Proč střídat hudbu na svatbě?

Repertoár DJ na svatbu

V případě, že pořádáte pro děti vašich zaměstnanců nebo klientů dětský den, karneval nebo mikulášskou besídku, mám v nabídce také rozsáhlou sbírku dětských a pohádkových písniček, bez kterých se žádná dětská akce neobejde.

Děti si mohou na vaší svatbě nebo večírkuzaskotačit na písničky od Dády Patrasové, Maxim Turbulenc, ale i na pohádkové hity jako Létající Čestmír, Královské ragga, Včelka mája, Saxana, Mrazík, Hlupáku najdu tě, Šmoulové, Princezna ze mlejna, Dělání, Když se načančám a spoustu dalších, které děti, ale i jejich rodiče dobře znají.

DJ na svatbu
Objednávka moderování maturitního plesu"Večerní párty byla v moderním duchu, kdy stodolu zaplnily blikající světelné paprsky a diskotéka, hudba obstaral DJ Georgano a zábava to bylo opravdu skvělá – doporučuji vyzkoušet! Svatebčany bavil i jako moderátor soutěží a svatební tomboly."

více zde


"Nejdříve jsme váhali a báli se. Přeci jen si nechat zkazit svatbu jsme nechtěli. Kámoš měl na svatbě nějaké samohrajky či co, a to byl děs. Ale na tak super večírek na naší svatbě jen tak nezapomenu! Díky Georgano!"

Petr Jandovský - další ohlasy zde

Ohlasy na svatbu