DJ na svatbu - O mně

Jmenuji se Jiří Svoboda a jsem rozhlasový a televizní moderátor a DJ na svatbu. Při hudebních produkcích vystupuji jako DJ Georgano.

Moje kariéra moderátora a DJ na svatbu začala už v roce 1995 a pokračuje úspěšně dodnes. Za více než 15 let jsem prošel řadou médií, odmoderoval stovky akcí a odehrál neméně tolik diskoték, firemních akcí a svatebních večírků.

Kromě působení v rádiích a televizích (ČRo, ČT24, Genus TV – Prima, rádio Blaník...) jsem také několik let pracoval v oblasti public relations. Mohu vám tedy nabídnout své dlouholeté zkušenosti.

DJ na svatbu

Na vaši svatbu přijedu nejen v Praze, ale kamkoliv v České republice. Nemám žádné zvláštní požadavky a jsem připraven vám splnit téměř každé přání. Zaručuji spolehlivost, důkladnou přípravu podle vašich představ o svatbě a rád se postarám o to, aby se vaši hosté dobře bavili.

Svatba hudba a disco

Objednávka moderování maturitního plesu
Objednávka moderování maturitního plesu"Večerní párty byla v moderním duchu, kdy stodolu zaplnily blikající světelné paprsky a diskotéka, hudba obstaral DJ Georgano a zábava to bylo opravdu skvělá – doporučuji vyzkoušet! Svatebčany bavil i jako moderátor soutěží a svatební tomboly."

více zde


"Nejdříve jsme váhali a báli se. Přeci jen si nechat zkazit svatbu jsme nechtěli. Kámoš měl na svatbě nějaké samohrajky či co, a to byl děs. Ale na tak super večírek na naší svatbě jen tak nezapomenu! Díky Georgano!"

Petr Jandovský - další ohlasy zde

Ohlasy na svatbu