Zkušenosti s DJ na svatbu

Chtěli bychom touto cestou moc a moc poděkovat Jirkovi za to, že díky jeho práci byl náš svatební večírek nezapomenutelně krásný. Celý večer odmoderoval a organizoval sám a my jsme si tak mohli užít báječnou atmosféru a nemuseli jsme se o nic starat. Udělal pro nás vše, na čem jsme se domluvili a udělal i spoustu věcí navíc. Také splnil našim svatebním hostům i neobvyklá přání na písničky, se kterými asi ani nepočítal, ale udělal to.
Jirku jsme objevili náhodu, díky jeho dobrým referencím a ani v nejmenším nelitujeme toho, že jsme ho zvolili, protože vše bylo úžasné a můžeme ho vřele doporučit všem ostatním, kteří váhají.
Je těžké popsat, jak moc mu děkujeme. Říká se, že od doby, co Féničané vymysleli peníze, neexistuje snad na světě vhodnější důkaz ocenění pozemské slávy, ale my k tomu ještě velké díky musíme přidat!!!
Alča a Honza Ivanovi - svatba 28.5.2016 Praha

Ahoj Jirko,
trochu se zpozdenim, ale prece - chtela bych Ti podekovat za super spolupraci na nasi svatbe. Byl jsi fakt super, dokazal jsi uplne vystihnout atmosferu a primet lidi tancit a bavit se az do pozdnich hodin. Nekolik zarytych netancovacu mi dokonce reklo, ze to bylo poprve co v zivote vlezli na parket a maximalne si to uzili!!!
Jeste jedou dekuji a preju hodne dalsich spokojenych svatebnich paricu! :)
Marta a Tris - svatba Letenský zámeček Praha (video zde)

Jirkovi musíme poděkovat za skvělou práci,kterou odvedl na naši svatbě. Úžasná hudba, zábava pro svatebcany a moderování cele akce. Jirka je velmi mily a příjemný člověk, jsme moc rádi ze jsme si ho pro nás den vybrali. Děkujeme také za video. Je to nadherny,az jsem se rozbrecela! Ještě jednou, Jirko DĚKUJEME!
Rita a Tomáš Hampejsovi - svatba Ústí nad Labem (video zde)

Ahoj Jirko, chceme ti moc poděkovat za úžasnou zábavu, kterou jsi nám připravil v náš svatební den. Když jsme tě poznali před dvěma lety na svatbě naší kamarádky, kde jsme se díky tobě výborně bavili, byl DJ Georgano i pro naši svatbu prostě jasná volba! Na základě pár písniček, které jsme ti poslali jsi nám celý večer hrál to, co se nejvíc líbí a i přes velké vedro všichni naši hosté tančili a výborně se bavili až do rána. Velké plus bylo i odmoderování důležitých okamžiků, nemuseli jsme se o nic starat a hosty nahánět. Všichni si užili i svatební kvíz, který jsi nám připravil. Třešničkou na dortu bylo krásné video z večerní párty, již druhý den po svatbě! Z toho máme velkou radost a máme krásnou památku. Všichni si tě moc chválili a tak se těšíme, až se zase na nějaké svatbě potkáme. Ať se ti daří!
Lucie a Ivan Hrůzovi (video zde)

Nejlepší reference, jsou doporučení od přátel, a přesně tak jsme se dostali k Jirkovi. Absolutní paráda, i přes to, že rozhýbat nás byl opravdu problém. Zdařilo se. Spousta lidí chválí a spokojenosti na Jirkův účet proběhlo i od svatebních hostů. O to více jsme byli spokojení. Vše proběhlo, jak jsme se dohodli, v ničem nebyl problém. Obrovský dík za večerní zábavu, a kdyby někdo chtěl váhat, tak ať na to zapomene a Jiříka fofrem osloví. :-)
Lucie a Radomír Noskovi (video zde)

Ahoj Jirko,
moc ti děkujeme za perfektní akci, všichni byli hrozně spokojení a všichni moc chválili DJ. Ještě jednou velký dík. Videoj je skvělé, opravdu děkujeme. :-)
Lenka a Jakub Gvuzdovi (video zde)

Ahoj Jirko, moc děkujeme za skvělý večer, myslím, že se všichni bavili a že to vyšlo! :-) Video je super, díky moc.
Lucka a Michal Dziakovi (video zde)

Dobrý den Jirko,
chceme Vám moc poděkovat za skvěle strávený pro nás nejdůležitější den v životě. Skvělé moderování a hlavně skvělá večerní zábava při hudbě, která překvapila nejen nás, ale i hosty . Také moc děkujeme za krásné video. Nemáme slov. Mějte se krásně a kde budeme moci, doporučíme. Ještě jednou velké díky.
Petra a Jirka B. - svatba 7.11.2014 Praha (video zde)

Ahoj Jirko,
moc děkujeme za super video :) Celý večer probíhal úžasně a jen díky tobě se zábava pořádně rozjela. Jsme moc rádi, že jsi mohl být s námi a celé to řídit. Hudba byla vynikající :))
Měj se hezky a třeba se někdy uvidíme na nějaké akci rádia Blaník, třeba pouť v Mnichovicích :)) Máme tam chatu. Moc děkujeme.
Tomáš a Verča - svatba 21.6.2014 Průhonice (video zde)

Ahoj Jirko,
Dakujeme velmi velmi velmi, za tak skoré poslanie videa. Mohli sme si ozivit tie skvelé pocity a spomienky z násho dna. Mozeme obidvaja s manzelom:-) prehlásit,ze to bol nás najkrajsí den a spolocne sme si ho velmi uzili a to aj vdaka tebe. Bolo to úzasné, aj ked zo zaciatku sa to vlieklo koli zoznamovaniu, jedlu atd, ale tak skvelý priebeh o aký si sa postaral, nemáme slov:-) Naozaj sme si to uzili, uz 2 dni si neobujem nic iné okrem tenisiek, aj to s velkou námahou:-) Ved si to videl ku koncu, vsade dookola porozhadzované lodicky a tanccovala sa naboso:-)
Samé poklony s výberom DJ som dostávala od hostí (kde som zohnala tak dobrého DJ:-)
Este raz ti velmi dakujeme a s Petrom sme sa zhodli ze v takejto nálade, by sme mali svadbu aj kazdý týzden, ( len by sme to uz asi nerozchodili:-)
Bol si uuuuzasnýýý a za to velké DAKUJEME.
Urcite by sme sa este radi stretli pri nejakej prílezitostí ked bude.
Maj sa krásne,
Monika a Peto. (svatba 5.4.2014 - Letenský zámeček Praha)(video zde)

Ahoj Jirko,
moc děkujeme za nádhernou svatbu. Všichni se moc bavili, pouštěl si úžasné písničky a výborně jsi nám celý večer odmoderoval. Jsi 100 % nejlepší DJ jakého jsme si mohli přát. Díky Jirko! :)
Martin a Magdaléna Wasserbauerovi - svatba 23.11.2013 (video zde)

Ahoj Jirko,
hrozně moc děkujeme za vše co jsi pro nás udělal. Opravdu to byla Best party ever! A to hlavně díky tobě :-). To video, co jsi nám vytvořil je náááádherné a velice vkusné. Taky si velice vážíme, že jsi s námi zůstal až do dvou do rána. Všichni milovali svítící náramky i balonky, co jsi nám přivezl. Opravdu se to vydařilo a každý si přišel na své. Ještě jednou moc děkujeme. Měj se hezky. A my se určitě zase ozveme, kdyby byla příležitost k oslavám a řekneme o tobě i našim známým.
S pozdravem
Lenka & Darren Tattersall - svatba 9.9.2013 Sychrov (video zde)

Ahoj Jirko,
jsme tak příjemně unavení...všechno to tak rychle uteklo, ale odezvy přátel a rodiny na celý svatební den byl nadmíru pozitivní. Všichni jsme si to náramně užili. Díky moc za video. Co více dodat. Díky Jirko. Ten náš velký den byl díky tobě parádní. Všichni jsme si ho užili, přijemně se bavili i tancovali . Hudba a efekty na 1*. Můj synovec s neteří byli nadšení, balonky, svítící náramky a pára...a díky tvému video sestřihu máme krásnou vzpomínku. Dj Georgana můžeme vřele doporučit.
Kája a Rasťo - svatba 17.8.2013 (video zde)

Ahoj Jirko,
zdravíme tě ze svatební cesty! Moc děkujeme za vytvoření videa, je to moc pěkné. Byli jsme s tebou moc spokojení, všem se líbilo jak hraješ, moderuješ a novomanželský kvíz byl parádní. Děkujeme za vše a můžeme tě jedině doporučit.
S pozdravem Zuzka a Vašek Kastnerovi - svatba 10. 8. 2013 (video zde)

Ahoj Jirko,
chtěli bychom Ti poděkovat za skvělou svatební párty, kterou jsi pro nás připravil a moderoval. Večer jsme si výborně užili a naši příbuzní a kamarádi byli také naprosto nadšeni a suprově jsme zapařili. Děkujeme také za skvělé moderování tomboly a kvízu, při kterém se všichni náramně bavili a bylo hodně srandy. Video se nám moc líbí :-)
Zuzka a Pavel Procházkovi – svatba 13.7.2013 (video zde)

Po delším přemýšlení, zvažování a samozřejmě menších dohadách, zda na naší svatbě bude hrát kapela anebo DJ, bylo po shlédnutí webových stránek a některých svatebních videí DJ Georgana jasno, na naší svatbě prostě musí hrát Jirka a nikdo jiný!:) Byli jsme trošku nervózní, zda to vyjde a bude mít ještě volný termín, ale měli jsme štěstí a Jirka volno měl.
Díky Jirkovi náš svatební večírek neměl chybu, jeho chování je velmi profesionální a umí reagovat na každou vzniklou situaci. Moc Ti děkujeme za skvělý výběr hudby a báječný večírek!!
Díky také za to video, hned jsme ho poslali všem zúčastněným i nezúčastněným :-)
Novomanželé Skopcovi - svatba 29.6.2013(video zde)

Ahoj Jirko,
moc Ti děkujeme za to, že jsi byl tak úžasným průvodcem našeho velkého dne. Byla s Tebou parádní spolupráce, domluva a legrace. Myslím si, že se ta naše banda nejvíce bavila při svatebním kvízu, ten sklidil největší úspěch a ohlasy slýchám i teď, 2 týdny po svatbě :-) A děkujeme za svatební video. Lepší sestřih našeho svatebního večera jsme si ani nemohli přát :-)
Martin a Soňa - svatba 15.6.2013(video zde)

Ahoj Jirko, díky moc za vše! Svatbu jsme si i díky Tobě užili. Budeme tě jen doporučovat! Skvělá práce a z naší strany velká spokojenost. DÍKY!
Aneta a Roman Formánci - svatba 1.9.2012 Romantický mlýn Karlštejn(video zde)

Předem velké díky Jirkovi, protože tak úžasně odmoderovaný celý svatební den jsme si ani nemohli přát :-) Byl jsi skvělej, byl jsi profík, všichni se skvěle bavili, náramky byly trhákem. Děkujeme, že jsi s námi strávil náš den D až do brzkých ranních hodin, woooow ještě jednou děkujeme moc a věř, že se ještě potkáme! Pokud lidičky chcete profíka na svojí svatbě, tak Jirku DOPORUČUJI a budu doporučovat všem nejen na svatební akci :-) Měj se krásně a DÍKY DÍKY DÍKY.
Radka a Vašek Zichovi - svatba 25.8.2012 Průhonice (video zde)

Chtěla bych poděkovat, že včera proběhla díky tobě Jirko úžasná párty, nejskvělejší organizace, zábava a mejdan našeho života. Děkujeme!!! Pořád dokola se díváme na to video a nemůžeme se vynadívat.
Majda a Jarda – svatba 3.8.2012 Dolní Počernice

Milý DJ Georgano, s Lukášem oba moc děkujeme za úžasnou a neopakovatelnou svatební párty. Jsi nejen báječný DJ, ale též průvodce celým večírkem. Díky tobě jsme se bavili nejen my, ale všichni naši hosté a velká pochvala zazněla i od personálu restaurace – prý nejlepší párty jakou zažili. Dnes na "strejdu DJ" vzpomínaly i děti. Budeme-li organizovat další party (třeba výroční), bude nám potěšením s tebou opět spolupracovat. I díky Tobě byla naše svatba nezapomenutelná!!! DĚKUJEME i za video.
Martina a Lukáš Sajdlovi – svatba 13.7.2012 Pardubice

Milý Jirko, stále nenacházíme ta nejsprávnější slova, kterými bychom ti z celého srdce rádi poděkovali za náš překrásný svatební podvečer a dlouhý večer. Vzpomínáme na to každý den s úsměvem na tváři a pohlazením u srdíčka. Bylo to překrásné, milé, veselé a moc se to líbilo nejenom nám, ale i všem našim hostům. Jsme více než rádi, že jsme požádali o hudbu na naší svatbu právě tebe. Až budeme připravovat nějakou další slavnostní akci, jsi náš :-). Děkujeme taky za krásné video.
Ilona a Miloš Zedníkovi – svatba 16.6.2012 Průhonice

Jirko, díky za skvělou atmosféru, moderování, zábavu a hlavně muziku včetně laser show, která všechny bez rozdílu věku vytáhla na parket hned po prvním tanci ženicha a nevěsty a nepustila je až do časného rána! super a ještě jednou díky! Svatební video
Martina a Pavel - svatba 2.6.2012 Horní Počernice

Ahoj Jirko, děkujeme za super video!!!!Díky tobě neměl náš svatební večírek slabé místo. Hudba i moderování celého večera bylo super. Ještě jednou děkujeme a budeme tě doporučovat dál. Radim a Míša
Míša a Radim - svatba 1.6.2012 Řevnice

Ahoj Jirko, moc děkujeme za včerejší večírek. Všichni byli nadšení!! A byl si velkou inspirací jako hudební doprovod budoucích svateb svobodných účastníků naší svatby. Možná se tedy ještě setkáme :-) Svatební video je krásné! Ještě jednou moc děkujeme!
Ondra a Simča – svatba 27.4.2012

Ahoj Jirka, Ďakujeme veľmi pekne za skvelú párty na našom svadobnom večierku. Výborne sme sa zabávali a každý, s kým som potom hovorila bol spokojný :) Takisto ďakujeme za video, už sme si ho niekoľkokrát pustili :) Prajeme všetko dobré!
Kristína a Vlasta – svatba 21.4. 2012 Praha

Chtěla jsem Vám poděkovat za skvělou diskotéku na naší svatební oslavě. Nemělo to chybu. Výběr hudby byl naprosto jedinečný. Všichni jsme si to užili. S manželem jsme si říkali, kéž by ta noc ani neskončila. Až bude někdo z našich známých shánět DJ na svatbu, vřele Vás doporučíme.
Novomanželé Jitka a Martin Horákovi

DJ Georgano je nejlepší! Skvělá svatební párty. Ještě dneska mě od tance bolí nohy, jen si na ten večer vzpomenu. Díky, díky, díky. Ta dražba prasečí hlavy byla fakt sranda :-)
Věra Strnadová

Dlouho jsme se doma dohadovali, jestli si máme na svatbu zaplatit nějakou menší kapelu nebo DJ na svatbu. Málem jsme podlehli tlaku tchýně a objednali si kapelu, protože i ona měla kapelu na své svatbě. Naštěstí jsme měli vás. Tak široký repertoár jsme ani nečekali. Bylo to krásné a byl jste i levnější než jsme čekali. Tchýně pak druhý den uznala, že to byla dobrá volba. Děkujeme vám všichni za to, že jste pomohl k nezapomenutelným zážitkům našeho velkého dne.
Martina a Honza

Výborný, výborný výborný! I šéfka byla spokojená, tak Vás mám objednat i na příště. Jirko, hodím Vám termín do mailu. Těšíme se! PS: holky se přímlouvají za více Lady Gaga. Díky!
Jana Z.

Ahoj Jirko, chtěla jsem ti moc poděkovat. Byl jsi vážně úžasný. Všem se tvoje moderování líbilo. Budu tě doporučovat! A taky děkuju za pomoc a trpělivost s naší třídou.
Nella Schussová, SSŠUD Praha

Nejdříve jsme váhali a báli se. Přeci jen si nechat zkazit svatbu jsme nechtěli. Kámoš měl na svatbě nějaké samohrajky či co, a to byl děs. Ale na tak super večírek na naší svatbě jen tak nezapomenu! Díky Georgano!
Petr Jandovský

Za DDM Větrník Vám moc a moc děkujeme za úžasnou diskotéku na našem Maškarním karnevalu pro malé děti. Každý rok si říkám, že napíšu a ne, tak činím alespoň teď. Je to již standardní kvalita a ještě ho každý rok něčím zpestříte. Děti se vyřádily a ani rodiče se nenudili. Jste prostě profesionál, jinak to nevidím. Zvládnout 250 dětí v maskách, to není jen tak, to chce i pedagogické cítění. Vážím si toho, že pokaždé děckám něco donesete, např. ty svítící kroužky, z toho byly v sedmém nebi. Ještě jednou Vám Děkuji a přeji Vám úspěch a radost z práce. Zasloužíte si to.
Jana Pavlíková - ředitelka DDM Větrník LiberecVaše ohlasy můžete zasílat zde:

Objednávka moderování maturitního plesu"Večerní párty byla v moderním duchu, kdy stodolu zaplnily blikající světelné paprsky a diskotéka, hudba obstaral DJ Georgano a zábava to bylo opravdu skvělá – doporučuji vyzkoušet! Svatebčany bavil i jako moderátor soutěží a svatební tomboly."

více zde


"Nejdříve jsme váhali a báli se. Přeci jen si nechat zkazit svatbu jsme nechtěli. Kámoš měl na svatbě nějaké samohrajky či co, a to byl děs. Ale na tak super večírek na naší svatbě jen tak nezapomenu! Díky Georgano!"

Petr Jandovský - další ohlasy zde

Ohlasy na svatbu